Open/Close Menu Planet Of Talent

Suveooperi säravad etendused jätkuvad Katariina kirikus nii täna kui homme.

Ooperimuusikat saab kuulata Tallinna vanalinna Püha Katariina kirikus (Vene 14a) nii täna kui homme õhtul algusega kell 19.00. Suveooperit korraldab Muusikute fond PLMF, kunstnik Riina Vanhanen ning produtsendid Pille Lill ja Alar Haak.

“Eesti ooperilauljad on pakkumas augustikuu neljal õhtul publikule rõõmu müstilises Katariina kirikus,“ ütles Pille Lill. “Meil on hea meel, et juulikuus toimunud etendused võeti vastu ovatsioonidega ning positiivne järelkaja tiivustab korraldajaid uutele ettevõtmistele.“

Täna, 6. augusti õhtul kell 7 esinevad Kristina Vähi (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran) ja Martin Karu (kontratenor), klaveril saadab Tiina Kärblane. Kavas kõlavad Mozart, Handel, Weber, Bellini, Verdi, Tšaikovski, Puccini ja Offenbach.

Homme, 7. augusti õhtul kell 7 on kavas Mozart, Händel, Glinka, Gounod, Bizet, Donizetti, Verdi, Offenbach, R. Strauss, Wagner ja Mark Adamo. Esitajateks on Olga Zaitseva (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran) ja Pavlo Balakin (bass-bariton), klaveril Piia Paemurru.

Tänavuse Suveooperi viimased etendused toimuvad kuu lõpus, 21. augustil, kus lavale astuvad Kristina Vähi (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran), Martin Karu (kontratenor), klaveril Ralf Taal ning 22. augustil Maria Listra (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran), Aare Saal (bariton, RO Estonia), klaveril Piia Paemurru.

Piletid hinnaga 15/20€ on saadaval Piletilevist ja tund enne algust kohapeal.

Suveooperit toetavad Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Tallinna linn, AS Selver, Metaprint jt

Kogu kava koos esinejatega on leitav www.plmf.ee/et/suveooper-2021/

Muusikute fond PLMF loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt paljude Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontserdilavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop