Open/Close Menu Planet Of Talent

Ooperimuusika kõlab Tallinna vanalinna Püha Katariina kirikus (Vene tn 14a) ehedalt ja kordumatult kaheteistkümnel suveõhtul. Kontsert-etendused toimuvad 16., 17., 18., 23., 24., 25. juulil ja 7., 8., 14., 15., 27., 28. augustil algusega kell 20.00. Uued ja vanad tuttavad nii muusika kui esinejate rivis. Suveooperit korraldab Muusikute fond PLMF, kunstnik Riina Vanhanen ning produtsendid Pille Lill ja Alar Haak.

 

“Vaatamata ülemaailmsele situatsioonile on Eesti ooperilauljad pakkumas publikule rõõmu imelises Katariina kirikus,“ ütles Pille Lill. “Ooperisõbrad saavad osa kostümeeritud kontsert-etendustest, kus kõlamas tuntud aariad ja ansamblid maailmakuulsatest ooperitest.“

Esietendused toimuvad 16. ja 17. juulil kell 20.00, kus laulavad Marion Melnik (sopran), Annaliisa Pillak (mezzosopran) ja Aleksander Arder (tenor/bariton), klaveril saadab Tiina Kärblane. Kavas on ooperimuusika sellistelt heliloojatelt nagu Mozart, Bellini, Offenbach, Delibes, Gershwin jt.

18. juulil kell 20.00 astuvad publiku ette Kristina Vähi (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran) ja Mehis Tiits (tenor, RO Estonia), klaveril Ralf Taal. Kavas Verdi, Donizetti, Offenbach jt

Suveooperi järgnevatel etendustel on laval lisaks Kristel Pärtna (RO Estonia), Olga Zaitseva, Martin Karu, Aare Saal (RO Estonia) ja Tõnis Sarap ning kontsertmeistrid Piia Paemurru ja Riina Pikani. Tund enne ja pärast kontserti on avatud kohvik.

Piletid hinnaga 15/18€ on saadaval Piletilevist.

Kogu kava koos esinejatega on leitav SIIT!

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop