Open/Close Menu Planet Of Talent

Suveooperi etendused Katariina kirikus jätkuvad sel nädalavehetusel

Ooperimuusika kõlab Tallinna vanalinna Püha Katariina kirikus (Vene tn 14a) ehedalt veel üheksal suveõhtul. Kostümeeritud kontsert-etendused toimuvad 23., 24., 25. juulil ja 7., 8., 14., 15., 27., 28. augustil algusega kell 20.00. Uued ja vanad tuttavad nii muusika kui esinejate rivis. Suveooperit korraldab Muusikute fond PLMF, kunstnik Riina Vanhanen ning produtsendid Pille Lill ja Alar Haak.

“Vaatamata ülemaailmsele situatsioonile on Eesti ooperilauljad pakkumas publikule rõõmu imelises Katariina kirikus,“ ütles Pille Lill. “Esimesed kolm etendust eelmisel nädlal läksid rohkele publikule 50/50 ning võeti vastu ovatsioonidega.“  

Järgmine etendus toimub juba täna, 23.07 kell 20.00 Katariina kirikus, esinevad Kristina Vähi (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran), Mehis Tiits (tenor, RO Estonia), klaveril saadab Piia Paemurru. Kavas kõlavad tuntud teosed sellistelt heliloojatelt nagu Mozart, Verdi, Donizetti, Offenbach jt

24.07 ja 25.07 esinevad Katariina kirikus Olga Zaitseva (sopran), Kadi Jürgens (mezzosopran) ja Mehis Tiits (tenor, RO Estonia), klaveril Piia Paemurru ja Ralf Taal.

Suveooperi augustikuu etendustel on laval lisaks RO Estonia põhijõud Kristel Pärtna ja Aare Saal, kontratenor Martin Karu ning Tõnis Sarap.

Tund enne ja pärast kontserti on avatud kohvik.

Piletid hinnaga 15/18€ on saadaval Piletilevist.

Kogu kava koos esinejatega on leitav https://plmf.eesuveooper-2020/

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop