Open/Close Menu Planet Of Talent

PRESSITEADE
05.08.2022
Muusikute fond PLMF

Suveooperi kontsert-etendused Katariina kirikus jätkuvad juba sel reedel.

Ooperimuusikat saab kuulata Tallinna vanalinna müstilises Püha Katariina kirikus nii reede kui ka laupäeva õhtul algusega kell 20.00 (Vene tn 14a). Kostümeeritud kontsert-etendustel kõlavad tuntud ooperisolistide esituses kuulsad aariad, duetid ja tertsetid. Suveooperit korraldab Muusikute fond PLMF, kunstnik Riina Vanhanen ning produtsendid Pille Lill ja Alar Haak.

„Eesti ooperilauljad on pakkumas sel suvel veel neljal õhtul publikule naudingut imelises Katariina kirikus,“ ütleb Pille Lill. „Meil on hea meel, et siiani toimunud etendused võeti vastu ovatsioonidega ning positiivne järelkaja tiivustab korraldajaid uutele ettevõtmistele.“  

Homme, 5. augusti õhtul kell 20 esinevad Katariina kirikus muusikalide ja ooperilavade sopran Kristina Vähi, kontratenor Martin Karu ja tenor Aleksander Arder. Lauljaid saadab klaveril Tiina Kärblane. Kontserdil kõlavad aariad ja ansamblid ooperitest ja operettidest heliloojatelt Rossini, Mozart, Händel, Donizetti, Verdi, Puccini jt.

Laupäeval, 6. augustil kell 20 astuvad lavale sopran Kristina Vähi, metsosopran Annaliisa Pillak ja bariton Aare Saal. Neid saadab klaveril Tiina Kärblane. Publikut rõõmustavad ooperirepertuaari pärlid heliloojatelt Rossini, Mozart, Händel, Donizetti, Verdi, Puccini jt.

Suveooper jätkub 12. augustil – Maria Veretenina (sopran), Yixuan Wang (tenor) ja Aare Saal (bariton); 13. augustil – Elena Brazhnyk (sopran) ja Ivo Posti (kontratenor). Lauljaid saadab klaveril Tiina Kärblane.

Piletid hinnaga 20/15€ on saadaval Piletilevis.

Kogu kava koos esinejatega on leitav www.plmf.ee.

Suveooperit toetavad Kultuuriministeerium, Kultuurkapital, Selver, Metaprint jt.

Muusikute fond PLMF loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt paljude Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontserdilavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.  

Lähem info:
Pille Lill
tel 511 4077
plmf@plmf.ee

Alar Haak
tel 551 5915
alarhaak@gmail.com

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop