Open/Close Menu Planet Of Talent

Pressiteade 12. november 2020
Muusikute fond PLMF

Talveooper Tartu Pauluse kirikus rõõmustab muusikasõpru

Homme, 13. novembri õhtul kell 18.00 kutsub Talveooper muusikaarmastajaid Tartu Pauluse kirikusse. Esimesel kostümeeritud kontsert-etendusel laulavad Maria Listra (sopran) ja Aare Saal (bariton, RO Estonia), klaveril saadab Piia Paemurru. Meeleolu aitavad luua Pille Lill ja Alar Haak. Talveooperit korraldab Muusikute fond PLMF.

Imekaunis ooperimuusika kõlab novembris ja detsembris Tartu Pauluse kirikus neljal õhtul. Talviselt karge bukett ooperi, oratooriumi ja vokaalmuusika eri ajastute sädelevate muusikapuudutustega rõõmustavad ning rahustavad kuulajaid ka nüüd ja praegu, nautigem seda üheskoos.

“Vaatamata ülemaailmsele situatsioonile ja sellele, et pidime esinejate koosseisus tegema kõigi tervise huvides kiireid vahetusi, on Eesti ooperilauljad pakkumas Tartu publikule rõõmu imelises Pauluse kirikus,“ ütles Pille Lill. “Ooperisõbrad saavad kostümeeritud kontsert-etendustel nautida maailma muusikarepertuaari väljapaistvaid teoseid.“

Järgmisel etendustel, 30. novembril kell 18 astuvad Pauluse kirikus publiku ette Olga Zaitseva (sopran), Annaliisa Pillak (mezzosopran), Urmas Põldma (tenor) ja Piia Paemurru (klaver). 9. ja 17. detsembril 2020 kell 18 on esinejate seas Pavlo Balakin (bass), Elena Brazhnyk (sopran), Ralf Taal (klaver) jt.

Piletid hinnaga 5€ on saadaval Piletilevis ja koha peal. Lastele ja õpilastele sissepääs tasuta. Tartu Pauluse kirik on piisavalt avar, et pakkuda publikule hajutamisvõimalust, soovituslik on kanda maske.

Lähemat infot Talveooperi kohta leiate www.plmf.ee. Talveooperit toetab Tartu linn.
Manuses fotod PLMF 2020 suvel toimunud Suveooperi kontsertetendustest.

Lähem info:
Pille Lill
PLMF juhataja

tel 511 4077

Alar Haak
Talveooperi produtsent

tel 551 5915

plmf@plmf.ee
www.plmf.ee

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop