Open/Close Menu Planet Of Talent

Eesti ooperitähed säravad täna ja homme Suveooperi selle suve viimastel kontsert-etendustel

Ooperimuusikat saab kuulata Eesti tuntumate ooperilauljate Kristel Pärtna (RO Estonia), Annaliisa Pillaku ja Aare Saali (RO Estonia) esituses Tallinna vanalinna müstilises Püha Katariina kirikus (Vene 14a) nii täna kui homme õhtul algusega kell 20.00. Kostümeeritud kontsert-etendusi korraldab Muusikute fond PLMF, kunstnik Riina Vanhanen ning produtsendid Pille Lill ja Alar Haak.

“Olen siiralt õnnelik, et Suveooper sel suvel esmakordselt sai ellu kutsutud,“ ütles Suveooperi looja Pille Lill. “Publik sai nautida vanalinna ühes huvitavamas interjööris head ooperimuusikat kõrgel tasemel ooperilauljate esituses. Ootame külastajaid ka viimastele etendustele nii täna kui homme, et kuulda ooperiliteratuuri tippteoseid.”

Täna, 27.08 õhtul kell 20.00 esinevad Katariina kirikus Rahvusooper Estonia ooperitähed sopran Kristel Pärtna ja bariton Aare Saal ning Soomes tegutsev tunnustatud mezzosopran Annaliisa Pillak, klaveril saadab Piia Paemurru. Kõlavad teiste seas teosed Mozarti ooperitest Cosi fan tutte, Figaro Pulm ja Don Giovanni, kuulus lilleduett Delibes’i Lakmést, Bizet’i Carmeni habaneera, Julia aaria Gounod’i ooperist “Romeo ja Julia” ning peagi Estonias esietenduvast Donizetti ooperist Don Pasquale.

Homme, 28.08 kõlavad sama koosseisu esituses kuulus Toreadoori aaria ooperist Carmen, Puccini, Bellini, Donizetti, Rossini ja teiste heliloojate looming.

Avatud on väike kohvik.

Piletid hinnaga 15/18€ on saadaval Piletilevist ja tund enne algust koha peal.

Suveooperit toetavad Selver, Holm Pank, Metaprint, Linnaekraanid jt.
Muusikute fond PLMF loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt paljude Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontserdilavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.

Lähem info:
Pille Lill
tel 511 4077
plmf@plmf.ee

Alar Haak
tel 551 5915
alarhaak@gmail.com

© Muusikute Fond PLMF 2023. Kodulehe autor W3b.ee

0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop