XVIII Tallinna Kammermuusika Festivali avakontsert

Дом Черноголовых Pikk 26, Tallinn

Mustpeade maja Valge saal 21.08 kell 19 FESTIVALI AVAKONTSERT Tuuri Dede (mezzosopran), Heili Rosin-Leivategija (flööt), Andres Kaljuste (vioola), Johanna Vahermägi (vioola), Lily-Marlene Puusepp (harf, Soome), Soo-Young Lee (klarnet, Korea), Triin Ruubel-Lilleberg (viiul), Maano Männi (viiul), Indrek Leivategija (tšello) ja Festivali keelpillikvartett Kavas: Ravel, Debussy, Grigorjeva  Piletid saadaval Piletilevis: 20/15€

20€

XVIII Tallinna Kammermuusika Festivali kontsert «César Franck — 100% Pure Adrenaline!»

Дом Черноголовых Pikk 26, Tallinn

Mustpeade maja Valge saal 22.08 kell 19 CÉSAR FRANCK – 100% PURE ADRENALINE! Triin Ruubel-Lilleberg (viiul), Maksim Štšura (klaver), Henri Sigfridsson (klaver, Soome) ja Kirill Ogorodnikov (klassikaline kitarr) Andres Kaljuste (vioola), Festivali keelpillikvartett Kavas: Kleynjans ja Franck Piletid saadaval Piletilevis: 15/10€

15€

XVIII Tallinna Kammermuusika Festivali salong

Дом Черноголовых Pikk 26, Tallinn

Mustpeade maja Valge saal 23.08 kell 19 FESTIVALI SALONG Henri Sigfridsson (klaver, Soome), Maksim Štšura (klaver), Kirill Ogorodnikov (klassikaline kitarr), Andrei Valigura (viiul), Maano Männi (viiul), Zita Zemoviča (vioola, Läti), Indrek Leivategija (tšello) ja Marcel Johannes Kits (tšello) Kavas: Mozart, Kaumann, Chopin/Godowsky, Kernis jt. Piletid saadaval Piletilevis: 15/10€

15€

XVIII Tallinna Kammermuusika Festivali kontsert «Meditatsioon»

Шведская церковь Св. Михаила Rüütli 9, Tallinn

Rootsi-Mihkli kirik 24.08 kell 21 MEDITATSIOON Theodor Sink (tšello), Henri Sigfridsson (klaver, Soome), Etienne Boudreault (fagott, Kanada), Tanel Eiko Novikov (marimba) ja Galina Grigorjeva (waterphone) Duo Telluur - Kirill Ogorodnikov (kitarr) ja Heli Ernits (inglissarv) Kavas: Bach, Pärt, Grigorjeva, Jõeleht, Lezcano, Smadbeck Piletid saadaval Piletilevis: 15/10€

15€

XVIII Tallinna Kammermuusika Festivali kontsert «Aegade Lõpust»

Дом Черноголовых Pikk 26, Tallinn

Mustpeade maja Valge saal 25.08 kell 19 AEGADE LÕPUST Trio´95 - Robert Traksmann (viiul), Marcel Johannes Kits (tšello) ja Rasmus Andreas Raide (klaver) Eneko Iriarte (klarnet, Hispaania) Kavas: Takemitsu, Silvestrov, Messiaen Piletid saadaval Piletilevis: 15/10€

15€

XVIII Tallinna Kammermuusika Festivali kontsert «Folk Klassikas»

Дом Черноголовых Pikk 26, Tallinn

Mustpeade maja Valge saal 26.08 kell 19 FOLK KLASSIKAS Hans Christian Aavik (viiul), Olga Sheleshkova (viiul, Ukraina), Karolina Žukova (klaver), Heili Rosin-Leivategija (flööt), Riivo Kallasmaa (oboe), Eneko Iriarte (klarnet, Hispaania), Kreete Perandi (metsasarv) ja Etienne Boudreault (fagott, Kanada) Kavas: Enescu, Skoryk, Ligeti, Arnold Piletid saadaval Piletilevis: 15/10€

15€

XVIII Tallinna Kammermuusika Festivali perekontsert «Teekond Kammermuusikasse»

Дом Хопнера Raekoja plats 18, Tallinn

Hopneri Maja L 27.08 kell 15 PEREKONTSERT - TEEKOND KAMMERMUUSIKASSE Tallinna Kammermuusika Festivali artistid ja Grégoire Blanc (theremin, Prantsusmaa) Kontserdi viib läbi pianist Marite Männi Piletid saadaval Piletilevis: 10/5€ Toetajapilet 50€ /pere 20€ / täis 10€ / soodus 5€

10€

XVIII Tallinna Kammermuusika Festivali gala «Helimaagia»

Tallinna Jaani kirik

Jaani kirik P 28.08 kell 19 FESTIVALI GALA - HELIMAAGIA Hans Christian Aavik (viiul) ja Grégoire Blanc (theremin, Prantsusmaa), Festivali Kammerorkester Kavas: Williams, Richter, Grigorjeva jt. Piletid saadaval Piletilevis: 20/15€.

20€