Eesti keel English Pусский
  Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

Tallinna Talvefestival

Pildid / - TTF-17_estFESTIVAL toimub koostöös Tallinna Kesklinna Valitsusega loomaks atraktiivset ja tegevuspõhist keskkonda nii Tallinna elanikele kui ka külalistele. Muusika koos MTÜ Valgusklubi valgusinstallatsioonidega aitab tuua pimedasse veebruarikuusse sära ja valgust.

Festivali avapidustused toimuvad 3.- 5. veebruaril Raekoja platsil. Avatud on välikohvikud, pakutakse sooje jooke-pirukaid, toimuvad kontsertide ülekanded Raekoja välisseinal, videomapping, valgusinstallatsioonid, muusikakoolide õpilaste kontserdid kuppel-laval jpm.

Publikule on avatud Alyona Movko mapping raekoja fassaadile, Eesti Rahva Muuseumi 7,5 meetri kõrgune helidest ja mappingust vibreeriv konstruktsioon „Peal(t)kiri“ (autorid Elo Liiv, Alyona Movko ja Taavi Suisalu) ning soome kunstnike Rölli Ridanpää ja Tero Laine interaktiivne installatsioon „Valgustorud“, mis kujutab vasktorudest linna. Andres Mesneri loodud kaks valguskuplit - “Sfäär” ning “Murumuna” ootavad nautima kontserte, osa saama töötubadest ja valgusteraapiast.

 
Festivali raames annavad unustamatuid kontserte mitmed suurepärased külalisesinejad välismaalt kõrvuti väljapaistvate Eesti muusikutega - V. Veldi, S. Kuulmann-Martin, A. Lend, M. KariK. Kriit, A. Teemets, A. Bogatš, A. KarpN. Ots, I. Zahharenkova, R. Taal, M. MartinT. Tenno, K. Fialová Tšehhist ja L. Pogorelich Horvaatiast. Kontserdid toimuvad kauni vanalinna südames - Tallinna Raekojas, Hopneri Majas, Tallinna Filharmoonia Mustpeade Majas ja Rootsi-Mihkli kirikus.


VAATA FESTIVALI PROGRAMMI SIIN


Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia keelpilliorkesterit
kuuleme 5. veebruaril kell 15.00 vaba sissepääsuga kontserdil Rootsi-Mihkli kirikus, kus 
2017. aastal kogume "TÕSTA PILK JA AVA SÜDA" heateo algatuse raames vahendeid Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liidu jaoks.


Alates 2006. aastast on festival pööranud tähelepanu abivajajatele meie ühiskonnas. Aastate jooksul on toetatud Käo puuetega laste keskust muusikaterapeutide koolitamiseks ja pillide ostmiseks, MTÜ-d Nirk igapäevaste sõidukulude katmiseks, Saaremaa lapsed said pilliostmiseks tuge, aga ka Muusikute fondi PLMF enda loodud Pillifondi kaudu on toetatud mitmeid andekaid Eesti interpreete ja muusikakoolides õpinguid alustavaid lapsi kvaliteetsete instrumentide soetamisel.   

Lasterikaste Perede Liit vajab igapäevase toidutoimetamise jaoks peredele uut kaubikut, mille maksumus on 30500€.
Olemasolev kaubik on teinud pööraselt head tööd, olles vedanud üle 1,5 miljoni kilogrammi toidukaupu ja muud vajalikku, kuid on praeguseks juba kulukas ülal pidada ja jääb väikeseks. Uue sõiduki abil avame võimaluse suurtel peredel paremini toime tulla. 

AITA MEIL AIDATA!
Kui tunned, et soovid panustada uue kaubiku hankimisse, siis osta pilet Piletilevist Talvefestivali kontsertidele või tule
5. veebruaril oma perega kell 15.00 Rootsi-Mihkli kirikusse, kus toimub heategevuslik Galakontsert. Sissepääs vabatahtliku toetusega. 

Samuti saad kasvõi kohe teha sihtotstarbelise annetuse, selleks avatud spetsiaalsele kontole EE181010220196259221,
saajaks Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit MTÜ.
Vali pank:  SWEDBANK | SEB | DANSKE | LHV


Toimunud Talvefestivalid