Eesti keel English Pусский
  Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

Kontserdid

 

Pildid / - - Kristina Fialova Koostöös Lõuna-Bohemia Kammermuusika Festivaliga
4. oktoober kell 19.00
Soklovna Kultuurikeskus (Tšehhi)
Kristina Fialová (vioola, Tšehhi)
Irina Zahharenkova (klaver)
Kavas: Clarke, Faure, Pärt, Vieuxtemps, Hindemith
 
     
Pildid / - - Andrei Bogach
Õpetajate päeva kontsert
7. oktoober kell 13.00
Tamsalu Kultuurikeskuse saal
Pille Lill (sopran)
Andrei Bogatš (tenor)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas itaalia ja eesti muusika
 
 
     
Pildid / - - Kristina Kriit
Õpetajate päeva kontsert
7. oktoober kell 14.30
Maardu Vaba Aja Keskus
Kristina Kriit (viiul)
Levi-Danel Mägila (tšello)
Ralf Taal (klaver)
Kavas klassikapärlid
Vaata ka FB üritust
 
     
Pildid / - - PL_HM
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
11. oktoober kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Peeter Paemurru (tšello)
Olga Tambre
(klaver) ja 
klaveriduo Maila Laidna-Tiiu Sisask
Kavas: J. Brahms, G. Kurtag
Vaba sissepääs
 
     
 Pildid / - - Marko Martin
Meistrite Akadeemia
13. oktoober kell 19.00
Tartu Linnamuuseum (Narva mnt. 23)
Andreas Lend (tšello)
Madis Kari (klarnet)
Marko Martin (klaver)
Kavas: Beethoven, Pärt, Grigorjeva 
(5€, 3€)
Vaata ka FB üritust
 
     
Pildid / - - Levi-Danel Mägila
Hõimupäeva kontsert 
20. oktoober kell 16.00
Eesti Sõjamuuseum (Mõisa tee 1, Viimsi)
Kristina Kriit (viiul)
Levi-Danel Mägila (tšello)
Ralf Taal (klaver)
Kavas: Paganini, Tšaikovski, Halvorsen jt.
Vaba sissepääs
 
     
 Pildid / Tampere_oktoober
Koostöös Tampere Eesti Klubi ja Tampere Kultuuriosakonnaga
Tampere XXVI Eesti kultuurinädalad
28. oktoober kell 18.00
Vana raamatukoguhoone Muusikasaal (Keskturu 4, Tampere)
Neeme Ots (trompet)
Irina Zahharenkova (klaver)
(Piletid 10€, 5€)
 
     
Pildid / - - PL_HM
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
8. november kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
EMTA õppejõu Toomas Vavilovi õpilased
Vaba sissepääs
 
     
 
Hingemuusika
13. november kell 14.00 
Tartu Maarja kirik
Andreas Lend (tšello) 
Allan Jakobi (akordion)
 
     
Pildid / - - maria_listra2
Meistrite Akadeemia
18. november kell 19.00 
Tõrva Kirik-Kammersaal
Maria Listra (sopran)
Piia Paemurru (klaver)
 
     
 

 

Meistrite Akadeemia 
20. november kell 18.00 
Tõrva Kirik-Kammersaal
Neeme Ots (trompet)
Jaan Kapp (klaver)

 

 
     
Pildid / - - PL_HM
Hingemuusika Rootsi-Mihkli kirikus
13. detsember kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik (Rüütli 9)
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
professor Eva Märtsoni lauluklass:
Grete Oolberg, Aule Urb, Eerika Eensalu,
Egle Troon, Merje Uppin
Klaveril Maria Bachmann
Vaba sissepääs