Eesti keel English Pусский
  Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

3.02 - 5.02 AVAPIDUSTUSED


Videomapping, valgusinstallatsioonid, kontserdid, välikohvikud, soojad joogid, pirukad jpm.

 

Reede, 3. veebruar

17.45 Tallinna Lasnamäe Muusikakooli viiuliansamblikontsert ja töötoad kuppellavadel
18.10 Talvefestivali avamine
18.20 Videomappingu esmaesitlus Raekoja fassaadil
18.30 Tallinna Lasnamäe Muusikakooli saksofonikvartetikontsert ja töötoad kuppellavadel
19.00 Festivali avakontsert Tallinna Raekojas, otseülekanne raekoja fassaadile
          Muusikute fondi PLMF noored ooperisolistid:
         Arete Teemets ja Andrei Bogatš, klaveril Piia Paemurru
20.00-00.00 Videomapping, valgusinstallatsioonid ja muusika

 

Laupäev, 4. veebruar

Kontserdid kuppellaval:

12.00 Tallinna Muusikakeskkool, Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia, prof Olavi Kasemaa saksofoniklassHanna Taube ja Ingrid Kruusmägi (saksofonid) ning Piret Mikalai ja Luisa Lõhmus (klaverid)
13.00 Saue Muusikakooli õpilane Mihkel Mäekalle õp Jaak Lutsoja akordioniklass ja Tallinna Muusikakooli akordionistide ansambel ja solistid, õpetajad Kristel Laas ja Aivi Tilk
14.00 Lasterikaste Perede Liit - Triinu Kont-Kontson ja Anet Vaikmaa
15.00 Iisaku Kunstidekooli õpilane, Lisette Nagel (7kl), õp Irina Sbrodova
15.20 Nõmme Muusikakooli õpilased
16.00 Märjamaa Muusika- ja Kunstikooli õpilased
17.00 Tallinna Muusikakeskkool Aavo Otsa trompetiansambel - Max, Mehis, Mattis ja Mart 

12.00-18.00 Töötoad kuppellava kõrvalkuplis
18.00-19.00 Videomapping, valgusinstallatsioonid ja muusika
19.00 Festivali kontsert Hopneri majas,  otseülekanne raekoja fassaadile
          Muusikute fondi PLMF interpreedid:
          Virgo Veldi (saksofon) ja Ralf Taal (klaver)
20.00-00.00 Videomapping, valgusinstallatsioonid ja muusika


Pühapäev, 5. veebruar

Kontserdid kuppellavadel

12.00 Tallinna Muusikakeskkool, Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemia
prof Olavi Kasemaa saksofoniklass - Hanna Taube ja Ingrid Kruusmägi (saksofonid) ning Piret Mikalai ja Luisa Lõhmus (klaverid).
13.00 Lihula Muusika- ja Kunstikool brasskvintett, Mati Põdra juhtimisel, kaastegev Birgit Mikkus löökpillidel
14.00 Lasterikaste Perede Liit - Hanna, Naatan, Rahel ja Taavet Hollman
15.00 Heategevuslik galakontsert "Tõsta pilk ja ava süda" Rootsi-Mihkli kirikus

          Muusikute fondi PLMF muusikud:
          Kristina Kriit (viiul), Atlan Karp (bariton), Neeme Ots (trompet), Tiia Tenno (orel),
          Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia keelpillirorkester,
          juhendajad prof Mari Tampere-Bezrodny ja prof Peeter Paemurru,
          kontserti juhib Pille Lill
17.00 Tallinna Muusikakeskool ja Nõmme Muusikakool, Nõmme vaskpillikvintett
Aigar Kostabi juhendamisel

12.00-18.00 Töötoad kuppellava kõrvalkuplis
18.00-00.00 Videomapping, valgusinstallatsioonid ja muusika

 

Esmaspäev, 6. veebruar – reede, 10. veebruar

18.00 Kontsert kuppellaval
18.30-00.00 Videomapping, valgusinstallatsioonid ja muusika

 

Laupäev, 11. veebruar

12.00-18.00 kontserdid igal täistunnil kuppellaval  ja töötoad
18.30-00.00 Videomapping, valgusinstallatsioonid ja muusika