Eesti keel English Pусский
  Jälgi meid ka mujal:
Helista meile
 

19.08 | Vabaduse Väljak

Vaba sissepääsuga kontserdid ootavad publikut igal täistunnil vahemikus 12.00-21.00.
Esinevad Eestimaa muusikaõppeasutuste õpilased ja mitmed ansamblid.

KAVA/PROGRAMM:

kell 12.00-12.30 Märjamaa Muusika- ja Kunstikooli õpilased
Silver Meresmäe (saksofon), klarnetid Sten-Marti MerjelPatrick Reinsalu, Mirtel Pops, akordionistid Roland-Reigor Lehtsaar,
Markus VaherMaarja KaskKennet SassiEde Lehtla ja Karmel Kaljusaar (klaver), k
ontsertmeister Kulla Aavik,
akordioniõpetaja Helen Niiholm, klarneti-saksofoni õpetaja Hannes Altrov
Kavas: I. Kalman, C. Gardel, H. Rebane, J. Harlen jt.
kell 12.30-13.00 Iisaku Kunstide Kooli õpilased:
Liisa Järve
(viiul) ja Lisette Nagel (klaver)
Kavas: C. Dankla, E. Jenkinson, C. Bohm, L. Einaudi 
kell 13.00-14.00 Lasnamäe Muusikakool:
pianistid Eliise Einama, Anna Kniga, Nikita Nesterov, akordionistid Taissija Korsakova ja Aleksandr Galios (tromboon), Helina Topolev (kannel), Mihhail Žurakovski (saksofon), kontsertmeister Milena Borissevitš, õpetajad Tiina Vurma, George Butler, Anu Pärn, Aivi Tilk,
Virve Tali
, Sofia Nesterova, Roland Karu
Kavas: A. Pärt, L. B. Smith, F. Chopin, A. Latõšev, E. Grieg, M. Mattiisen
kell 14.00-14.30 Rapla Muusikakool:
õpetaja Angela Katkosilti flöödiklass: Kert VahtreRoosi Mari ReedeAngela Muddi
Kavas: L. Beethoven, J. Lenehan, A. Myagawa, J. Strauss
kell 14.30-15.00 Pooltund Klaveriansambliseltsiga Allegro:
Maie Koldits, Anu Pärn
ja Veera Nöps
Kavas: C. Gurlitt, P. Zilcher, L.Streabbog jt.
kell 15.00-15.30 Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit:
lauljad Eva ja Eliise Ausmees, klaveril Jaan Vaidla
Kavas: F. Humbert, O. Ehala, G. Stephens jt.
kell 15.30-16.00 Viimsi Muusikakooli kandle- ja kitarriansambel:
kandleansambel ja solistid: Linni Kalamees, Elisabet Piirsalu ja Hanna Marii Mängel
Kitarriansambel ja solistid: Renata Prost, Kelly Johannes, Erki Võigas, Madis Keskrand
Flöödil: Sofia Adelle Abner
Õpetajad: Laura Lindpere, Irene Ruuse, Jelena Ossipova
Kavas: P. Sarapik, F. Rybick, Y. Tiersen, F. Ley, I. Albeniz jt.
kell 16.00-17.00 Viiuldaja Sigrid Kuulmann ja tema õpilased: Doris Ikla, Gerli Roost, Maria Martin, Erik Martin, Karina Rostovtseva, Laura-Liisa Kümnik
Kitarril: Gert Roost
Klaveril: Signe Hiis ja Viola Asoskova
Kavas: R. Schumann, P. Tšaikovski, E. Elgar, V. Monti, F. Kreisler
kell 17.00-17.30 Vanalinna Hariduskollegium:
Ingmar Kiviloo
(viiul), kontsertmeister Marko Martin, õpetaja Tereza Šmerling
Kavas: N. Paganini, C. Saint-Saëns, D. Šostakovitš jt.
kell 17.30-18.00 Klaveriduo KeAmo:
Merike Poom ja Farištamo Eller
Kavas: W. A. Mozart, J. S. Bach/M. Aston, G. F. Händel/B. Easdale, C.-D. Ludwig
kell 18.00-18.25 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia:
klaveritrio Ann Meeta Teppo (viiul), Ruslan Petrov (tšello), Lea Valiulina (klaver)
Kavas: S. Rahmaninov, A. Piazzolla 
kell 18.30-19.00 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
d
ots. Aavo Otsa trompetiansambel:
Mart Reinmets
, Mattis-Johan Mere, Mehis Martin Ots, Max Hein
Heliloojad: J. S. Bach, M. A. Charpentie, H. Mancini, C. M. Weber jt.
kell 19.00-20.00 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia:
prof. Marje Lohuaru
kammeransambli üliõpilased,
Merily Leotoots
(viiul), Ye Pan (metsasarv), pianistid Anneli Tohver ja Joonatan Jürgenson,
kaastegev prof. Urmas Vulp

Kavas: W. A. Mozart, J. Brahms, E. Bozza, C. Franck jt.
kell 20.00-21.00 Klaveriansambliselts Allegro:
Maie Koldits
, Jelena ElkindMare AltroffKersti Sumera, Veera NöpsAnu Pärn, Lia TraksUlla Mölder, Eva-Maria Sumera (viiul), Liina Sumera (flööt)
Kavas: A. Jensen, H. Ravina, S. Rahmaninov, J. Brahms